افزایش دادن اخبار خراسان میهمان ارتباط

افزایش دادن: اخبار خراسان میهمان ارتباط استانی برنامه مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز خوزستان تروریست ها منتظر سزای اعمالشان باشند

امام جمعه اهواز بیان کرد: با دفاع از حرم حضرت زینب کبری(س) تروریست ها را به سزای اعمالشان می رسانیم.

تروریست ها منتظر سزای اعمالشان باشند

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری، امام جمعه اهواز، در خطبه های این هفته نماز جمعه که در مصلای امام خمینی (ره) این شهرستان برگزار شد، ضمن محکوم کردن حوادث تروریستی اخیر در پایتخت کشور عزیزمان ایران بیان داشت: بیش ترین هنری که تروریست ها کردند این بود تا خودشان را به سالن مراجعات مردمی برسانند حتی نتوانستند به جایی که نمایندگان حضور دارند دست پیدا کنند.

عبارات مهم : اهواز
وی با اشاره به این که 17 نفر از هموطنان در این اتفاق شهید شدند افزود: 2 نفر از این شهدا خوزستانی بودند که شهید جعفر جعفر زاده، رییس دفتر نماینده ایذه و باغملک و شهید رضا ثابتی، کارمند اداره بنادر و کشتی رانی از جمله این شهدا هستند.

آیت الله موسوی جزایری با تاکید بر وجود امنیت در کشور اظهار کرد: طی سال گذشته تا کنون اعضای بیش از 50 گروه تروریستی که قصد کشتن مردم را داشتند دستگیر شده است اند.

خطیب نماز جمعه اهواز اذعان داشت: این تیم ها و گروه ها محرک هایی دارند که از نظر مالی آن ها را حمایت می کنند ولی بدانند که به جزای اعمالشان خواهند رسید.

وی تصریح کرد: با حضور سردار سلیمانی و رفتن سیل اسلحه به آن منطقه توانستیم ریشه داعش را از عراق بکنیم و فقط در شهر رقه عده ای از آنها حضور دارند که اگر خدا بخواهد به زودی کلکشان کنده می شود.

آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری همچنین به اتفاقات دهه 60 اشاره کرد و اظهار داشت: منافقین، منفورترین گروهی بودند که با کمک عراق دست به ترور مردم کشور عزیزمان ایران زدند که نسل سومی و چهارمی های انقلاب باید به این اتفاقات آگاه باشند و با نوشتن مطلب و مقاله باید این جنایات را همواره جهت مردم تشریح نمایند تا مردم به مقام شامخ شهیدان بیش تر آشنا شوند.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: اهواز | تروریست ها | گروه تروریستی | آیت الله موسوی | حوادث تروریستی | خطیب نماز جمعه اهواز | ایت الله سید محمدعلی موسوی جزایری | محکوم کردن اتفاق تروریستی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog