افزایش دادن اخبار خراسان میهمان ارتباط

افزایش دادن: اخبار خراسان میهمان ارتباط استانی برنامه مشهدمقدس خراسان رضوی

گت بلاگز فضای مجازی چگونه گوشی های هوشمند راسریعتر شارژ کنیم؟

فرض کنید که فقط بیست دقیقه وقت دارید و شارژ گوشی شما رو به اتمام هست، در این گونه مواقع نیاز به روش‌هایی است که بتواند در کمترین وقت ممکن، بیشترین شارژ را و

چگونه گوشی های هوشمند راسریعتر شارژ کنیم؟

به گزارش خبرنگار حوزه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ حتما تاکنون جهت شما هم پیش آمده که بخواهید تا بیست دقیقه دیگر منزل یا محل کار خود را ترک کنید و شارژ گوشی هوشمند یا تبلت شما در حال تمام شدن باشد، ولی واقعاً با چه روش هایی می توانید در کمترین وقت ممکن، بیشترین شارژ ممکن را وارد گوشی کنید.

در اینجا چند روش ذکر می شود که عالی ترین روش های شارژ گوشی های هوشمند اندروید و آیفون و تبلت هایی نظیر آی پد محسوب می شوند.

عبارات مهم : باتری

اولین نکته، استفاده از یک شارژر با کیفیت و نیرومند هست. یکی از سریع ترین شارژهای موجود در بازار، شارژر آی پد هست. با این شارژر می توان تقریباً تمام دستگاه های موجود در بازار را شارژ و در وقت صرفه جویی کرد.
همچنین اختلاف بین وقت شارژ شدن گوشی های متفاوت متفاوت هست. به عنوان مثال شارژ کردن آیفون 6 اس پلاس، با شارژر مخصوص خودش، حدود سه ساعت وقت می برد، ولی با استفاده از شارژر آی پد این وقت به حدود دو ساعت کم کردن می یابد.
یکی از روش های دیگر آن است که گوشی خود را در حالت هواپیما قرار دهید. با این کار، هنگامی که دارید گوشی خود را شارژ می کنید، دستگاه از باتری جهت تأمین شارژ خود استفاده نمی کند.
هنگامی که گوشی خود را در هنگام شارژ در حالت هواپیما قرار می دهید، نسبت به زمانی که در حالت عادی قرار داشته باشد، سرعت شارژ آن تقریبا دو برابر می شود.
یکی از نکات مهم دیگر آن است که تمام قاب ها را از گوشی خود بردارید و اجازه دهید که گوشی خنک بماند.
این مسئله به خاص در مواقعی مهم می شود که گوشی شما در یک قاب پلاستیکی ضخیم قرار داشته باشد چون هنگامی که باتری گرم باشد، سرعت شارژش کند می شود.همچنین می توانید گوشی خود را در هنگام شارژ در یک محل خنک نگه دارید.
دو توصیه مهم دیگری که باید حتما به آنها توجه داشته باشید آن است که در هنگام شارژشدن گوشی، تلاش کنید که از آن استفاده نکنید، و در نهایت تلاش کنید که یک باتری یدکی قابل حمل همراه خود داشته باشید تا در مواقع مهم از آن استفاده کنید.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: باتری | بازار | شارژر | استفاده | گوشی هوشمند | گوشی های هوشمند | شارژ کردن سریع گوشی | گوشی هوشمند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog